2639 BRUCE DOMINO

standardní typ

licence CZ, AP

Narozen: 16.1.2016

Barva: ryzí strakoš (testovaný tobiano homozygot)

Míry: KVP 109 cm, KVH 100 cm, OH 142 cm, Oho. 15,0 cm

Body: 7,5

ZV: 8,1

Pedigree


Chovatel: P. Šarochová

Majitel: P. Šarochová

Držitel: P. Šarochová

Stanice: Stáj DOMINIKA, Suchdol 9, 430 01 Křimov, okres Chomutov

Kontakt:

E-mail: saroska@atlas.cz

Tel.: 606 588 264

Připouštěcí poplatek ve výši 3000,-Kč (pro klisny zapsané v PK SHP) je splatný před prvním připuštěním a platí na celou připouštěcí sezonu (duben – červenec)

Podmínky připouštění pro sezonu 2023

Ustájení klisny po dobu říje 100,-Kč na den

Klisna musí být řádně očkovaná proti chřipce, musí mít platné vyšetření krve na AIE a negativní výsledek stěru na nakažlivý zánět dělohy. Pokud klisna vykazuje příznaky jakéhokoli onemocnění nebo není v dobrém výživovém stavu, máme právo tuto klisnu odmítnout. Děkujeme za pochopení.

Otec: 1636 Bruce v.d. Ariaanshoeve - Národní šampion SHP, nejlepší barevný SHP hřebec, Vicešampion SHP v soutěži Lead Rein. Exteriérově bezvadný hřebec s nadprůměrnou mechanikou pohybu.

Matka: Sissi Domino - pracovně prověřená, charakterní, dobře ovladatelná klisna s výbornou mechanikou pohybu.

Hřebec je zařazen do Akceleračního programu. Komisí byl velmi dobře hodnocen ve stavbě těla a dobře se předvedl také v pohybu. Hřebec je testovaný tobiano homozygot. Všechna jeho hříbátka jsou krásně strakatá. 

Hřebec je velmi charakterní, ošetřovaný i ježděný dětmi. Složil zkoušky výkonosti pod sedlem, kde byl velmi dobře hodnocen za ochotu a styl skoku. Účastní se Vozatajského poháru, drezurních soutěží i sportovních soutěží pro děti. Jeho potomci mají korektní exteriér a bezvadný charakter.