Připravované akce v roce 2019

Na této stránce najdete všechny akce, které pořádá Svaz chovatelů shetland pony, nebo se na nich nějakým způsobem podílí ( ať už finančně, podporou nebo záštitou). Jedná se o výstavy na ruce, speciální výstavní třídy jak pro děti i dospělé, plus další akce s prezentací nebo využitím shetland pony. V přehledu jsou také  Centrální svody, hodnocení, zkoušky výkonnosti, semináře, školení a promo akce pro shp.


V přehledu naleznete i akce, které pořádají jiné organizace.

 Součástí těchto projektů  jsou Speciální výstavní třídy zahrnuté do   POHÁRU CHOVATELŮ A VYSTAVOVATELŮ SCHSHP 2019 (dále jen CHP) .


Termín konání: 6.7.2019. V Českém Těšíně proběhne II. kolo Moravského Show Pony Šampionátu a první chovatelská výstava .

Termín konání: 26.7.2019. Pokud bude zájem, budou se konat dne 26.7.2019 v Kadově zkoušky výkonnosti. Akce je podmíněná přihlášením minimálního počtu 5 zúčastněných poníků s přihlášením nejpozději do 5.7.2019. Pokud budete mít zájem, zašlete přihlášku k rukám paní Šarochové Petry. Přihlášku naleznete zde: ...

Termín konání: 24.8.2019. Národní šampionát se v letošním roce bude konat na Dostihovém závodišti v Pardubicích jako součást jedné z nejprestižnějších akcí - Koně v akci 2019

Termín konání: 7.9.2019. Akce proběhne na Jízdárně Lhota. Její součástí budou speciální výstavní třídy a sportovní soutěže. Součástí akce budou 5. kola NPS LRP, NPS FRŠ, NPS JRŠ, NPS ORŠ a NPS CVŠ.

Termín konání: 22.9.2019. Akce proběhne na výstavišti Lysá nad Labem v rámci výstavy Kůň 2019. Součástí budou speciální výstavní třídy a sportovní soutěže. Bude zde udělena i cena ASCHK ČR pro nejlepšího Mladého vystavovatele.


Těšíme se na setkání při akcích !